LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
BANSKO - Emerald Spa 3*
Emerald Spa 3*
SPA Hotel Emerald 4*, Bansko http://www.spahotelemerald.com/

20 % Попуст за резервации направени до 30.09.2016 и платени 100% до 10.10.2016

15 % Попуст за резервации направени до 15.10.2016 и платени 100% до 25.11.2016

10 % Попуст за резервации направени до 15.11.2016 и платени 100% до 25.11.2016

Тип на сместување 22.12.2016 - 26.12.2016
04.01.2017 - 11.01.2017 HB+All inclusive drinks
27.12.2016 - 03.01.2017
HB+All inclusive drinks
12.01.2017 - 31.01.2017
14.02.2017 - 25.03.2017
HB+All inclusive drinks
01.02.2017 - 13.02.2017
HB+All inclusive drinks
По лице во double room 43,74 € 55,08 € 30,78 € 37,26 €
По лице во Family room (минимум 3 лица) 43,74 € 55,08 € 30,78 € 37,26 €
По лице во One bedroom Apartment 49,14 € 60,48 € 36,18 € 42,66 €
Two bedroom apartment за 4+2 лица 186,84 € 220,32 € 131,76 € 165,24 €
Single room 74,52 € n/a 52,38 € 63,18 €
Цената вклучува
Ноќевање со појадок и вечера + пијалоци на база All Inclusive
Користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи фитнес
Цената не вклучува
Туристичка такса од 1 еур по лице на ноќ
Патничко осигурување
Попусти
Дете од 2 - 12.99 год на дополнително легло плаќа 11 еур на ноќ
Дете од 2 - 12.99 год на редовно легло добива 40% попуст
Дете од 2 - 12.99 год на редовно легло во Family room добива 50% попуст
Возрасно лице на дополнително легло во double room / one bedroom app добива 30% попуст
Четврто возрасно лице во Family room плаќа 70%
Доплати
Новогодишна вечера (задолжителна) 70 еур за возрасен , 45 еур за деца до 12.99 год
Дополнителни попусти:
7=6, 8=7, 9=8, 10=9, 12=10, 13=11, 14=12, 15=13 ... Валидно за пристигнувања од 01.03.2016 - 25.03.2016
The extras can be combine with the EB discounts!