LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
BANSKO - Grand Montana Apartments 3*
Grand Montana Apartments 3*

Apart hotel Grand Montana, Bansko http://www.grandmontanabansko.com/

15 % Попуст за резервации направени до 15.09.2016 и платени 100% до 20.09.2016

10 % Попуст за резервации направени до 30.11.2016 и платени 100% до 20.11.2016

Цени за наем на студио или апартман на ноќ
Тип на смeстување 01.12.2016 - 27.12.2017
04.01.2017 - 15.04.2017
RO
28.12.2016 - 03.01.2017
RO
Rent a studio 42,12 € 99,36 €
Rent an one bedroom apartment 55,08 € 116,64 €
Rent a two bedroom apartment 79,92 € 137,16 €
Цената вклучува Наем на студио или апартман на ноќ
Користење на внатрешен базен, сауна парна бања
Бесплатен интернет во лобито на хотелот
Трансфер до и од гондолата
Цената не вклучува Туристичка такса 1 еур по лице на ноќ
Патничко осигурување
Максимално сместување Studio - 2 + 1 pax
One bedroom apartment - 2 + 2 pax
Two bedroom apartment - 4 + 2 pax
Дополнителни попусти:
7=6, 8=7, 9=8, 10=9, 11=9, 12=10, 13=11 и 14=11 за престој во период 01.12-27.12 & 04.01.-15.03.
7=5, 8=6, 9=7, 10=8, 11=9, 12=10, 13=11, 14=10 за пристигнувања од 01.03.2017