LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
BANSKO - Lion 4*
Lion 4*
Hotel Lion 4*, Bansko http://bansko.hotelslion.bg/

10 % Попуст за резервации направени до 31.11.2016 и платени 100% до 05.12.2016 за престој во период 20.12-20.01.2017

Type of accommodation 27.12.2016 - 01.01.2017
HB
02.01.2017 - 10.01.2017
HB
17.12.2016 - 26.12.2016
28.01.2017 - 17.02.2017
HB
01.12.2016 - 16.12.2016
11.01.2017 - 27.01.2017
18.02.2017 - 31.03.2017
HB
По лице во double room 64,80 € 43,74 € 36,18 € 34,02 €
Single room 128,52 € 70,74 € 54,54 € 50,22 €
По лице во Family room 76,68 € 59,94 € 43,74 € 39,42 €
Наем на Apartment за четири лица 263,52 € 198,72 € 143,64 € 131,76 €
Возрасно лице на доп.легло 43,74 € 32,94 € 26,46 € 23,22 €
Цената вклучува
Ноќевање со појадок и вечера
Користење на внатрешен базен и фитнес, ски гардеробер, трансфер до гондолата
Цената не вклучува
Туристичка такса од 1 еур по лице на ноќ
Патничко осигурување
Попусти
Деца до 3.99 год се сместуваат бесплатно
Деца од 4 до 11.99 год на дополнително легло плаќаат 50% од цената на дополнително легло
Деца од 4 до 11.99 год на редовно легло плаќаат 75% од цената на редовното легло легло
Доплати
Новогодишна вечера (задолжителна) 44 еур за возрасен, 22 еур за деца од 4 - 11.99 год
Напомена
Минимален престој 5 ноќи
Максимално сместување
Single room - 1 pax
Double room - 2 + 1 pax
Family room - 2 + 2 children or 3 adults
Apartment - 4 adults + 2 or 5 adults
Дополнителни попусти:
7=6, 8=7, 9=8, 10=9, 11=10, 12=11, 13=12 и 14=12 за пристигнување на дата 14.01. и по 25.02.2017
Дополнителните попусти се комбинираат со EB попустот!