LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
BANSKO - Winslow Elegance
Winslow Elegance

Апартхотелот Винслоу Елеганс е сместен во популарниот зимски центар Банско, во подножјето на Пирин планина. Објектот се наоѓа на 10-15 минути пешачење од влезот на станицата на главниот ски лифт и нуди пространи апартмани со балкони, паркет и комплетно опремена кујна.

Aпартхотелот Винслоу Елеганс има спа центар со сауна, парна бања и хидромасажна када. Овие содржини можат да се користат со доплата. Масажите се на располагање и истите се на барање со доплата.

Децата можат да се забавуваат во игротеката која се наоѓа во склоп на хотелот. На гостите им се на располагање услуги како што се перење на алишта, рент а кар, трансфер до аеродром.

Центарот на Банско е оддалечен на само 800 метри и нуди голем избор на меани, барови, и продавници. Хотелот се наоѓа на 1,5км од главната автобуска станица. Трансфер до ски гондолата е со доплата и се наоѓа на 800 метри од хотелот.


СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА !!!
RO (ноќевање) од 16,2 €
-10% за резервации до 30.11.2016

HOTEL APART HOTEL WINSLOW ELEGANCE ***       Bansko Bulgaria   www.winslow-hotels.com
СОБА период 16.12-27.12 15.01-26.01 01.03-12.04 04.01-14.01 28.12-03.01 Макс ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ
  услуга       27.01-28.01   лица 1 дете 0-6 1 дете 6-12 2 дете 0-6 2 дете 6-12 3 возр. 4 возр.
STUDIO RO 18,00 18,00 18,00 21,80 37,40 2+0 / / / / / /
APP 1 спална RO 19,10 19,10 19,10 23,50 43,50 2+1 -100% -100% / / -100% /
APP 2 спални RO 28,10 28,10 28,10 34,70 50,60 4+1 -100% -100% -100% -100% -100% -100%

Во цената е вклучено : користење на базен, парна бања, сауна, транспорт до ски гондолата и туристичка такса

Минимум престој 3 ноќевања во периодот 28.12.2015-03.01.2017
Максимален број на лица: STUDIO (2+0), APP 1 спална ( 2+1 ), APP 2 спални (4+1)
ПРОМОЦИИ И АКЦИИ :
1) -10% за уплати до 30.11.2016
2) 7=6, 9=8, 11=10, 14=12 не важи за престој во период 28.12-03.01.2017. Гратис ноќевањата се калкулираат по пониската сезона. Попустите НЕ се комбинираат.
Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).


Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.