LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
BANSKO - Winslow Highland
Winslow Highland

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА !!!
RO (ноќевање) од 19,2 €
-10% за резервации до 30.11.2016

HOTEL APART HOTEL WINSLOW HIGHLAND **     Bansko Bulgaria   www.winslow-hotels.com
СОБА период 16.12-27.12 15.01-26.01 01.03-12.04 04.01-14.01 28.12-03.01 Макс ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ
  услуга       27.01-28.01   лица 1 дете 0-6 1 дете 6-12 2 дете 0-6 2 дете 6-12 3 возр. 4 возр.
STUDIO RO 21,30 21,30 21,30 26,20 41,80 2+0 / / / / / /
APP 1 спална RO 24,60 24,60 24,60 30,80 48,40 2+1 -100% -100% / / -100% /
APP 2 спални RO 33,60 33,60 33,60 42,40 56,70 4+1 -100% -100% -100% -100% -100% -100%

Во цената е вклучено : користење на базен, парна бања, сауна, транспорт до ски гондолата и туристичка такса

Минимум престој 3 ноќевања во периодот 28.12.2015-03.01.2017
Максимален број на лица: STUDIO (2+0), APP 1 спална ( 2+1 ), APP 2 спални (4+1)
ПРОМОЦИИ И АКЦИИ :
1) -10% за уплати до 30.11.2016
2) 7=6, 9=8, 11=10, 14=12 не важи за престој во период 28.12-03.01.2017. Гратис ноќевањата се калкулираат по пониската сезона. Попустите НЕ се комбинираат.
Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).


Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.