LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
PAMPOROVO - Aparthotel Forest Nook 3*
Aparthotel Forest Nook 3*
Apart Hotel Forest Nook , Pamporovo http://forestnook.bg/en/

10% попуст за резервации до 15.11.2016 и целосно платени до 25.11.2016

Тип на сместување 01.12.2016 – 22.12.2016
03.01.2017 – 17.01.2017
07.03.2017 – 15.04.2017
without 07-09.12.2016
HB
23.12.2016 – 28.12.2016
18.01.2017 – 06.03.2017
HB
29.12.2016 – 02.01.2017
HB
По лице во Double room 22,16 € 24,32 € 41,62 €
Single room 32,97 € 37,30 € 60,54 €
One bedroom apartment (за две лица) 48,11 € 56,76 € 103,79 €
Two bedroom apartment (за четири лица) 87,57 € 96,22 € 158,92 €
Цените се изразени во евра и вклучуваат
Ноќевање со појадок и вечера
Користење на сауна, базен, транфер до гондолата, интернет
Цената не вклучува
Туристичка такса од 1 еур по лице на ноќ
Патничко осигурување
Попусти
Дете до 5.99 год на дополн.легло - Бесплатно
Деца од 6-11.99 год на дополн. легло - 7.50 еур на ноќ
Возрасно лице на дополн. легло - 12 еур на ноќ
Максимално сместување
Double room - 2 + 1 pax
Single room - 1 pax
One bedroom apartment - 2 + 2 pax
Two bedroom apartment - 4 + 2 pax