LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
BOROVEC - Euphoria club & Spa 4*
Euphoria club & Spa 4*
Euphoria Club Hotel and SPA 4*, Borovets http://www.borovetseuphoria.com/

За сите резервации до 30.09, 20% EB попуст, уплата до 15.10

За сите резервации до 30.11, 10% EB попуст, уплата до 15.12

7=6 и 14=12 за престој во период 05.12-30.12, 10.01-12.02 и 20.02-31.03 ( ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ!!!)
Тип на сместување 21.12.2016 - 29.12.2016
03.01.2017 - 10.02.2017
18.02.2017 - 10.03.2017
BB
30.12.2016 - 02.01.2017
BB
11.02.2017 - 17.02.2017
BB
02.12.2016 - 20.12.2016
11.03.2017 - 31.03.2017
BB
По лице во Studio 30,81 € 62,70 € 35,13 € 25,40 €
По лице во One bedroom Suite 40,54 € 78,91 € 49,19 € 30,81 €
По лице во Two bedroom Suite * 54,59 € 92,97 € 67,56 € 47,02 €
По лице во Two bedroom Villa * 65,40 € 117,83 € 81,62 € 57,83 €
Studio for single use 58,91 € 122,15 € 67,56 € 50,27 €
1во, 2ро, 3то и 4то дете до 11.99 год. на допол.легло 16,76 € 27,57 € 22,16 € 16,76 €

*Минимален број на сместување во Two bedroom Suite и Two bedroom Villa - 3 возразни лица

Цената вклучува
Ноќевање со појадок
Користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, шок тушеви
WIFI во лобито на хотелот
Трансфер до гондолата, паркинг
Цената не вклучува
Туристичка такса од 1 еур по лице на ноќ
Патничко осигурување
Попусти
Прво дете до 11.99 год со двајца возрасни Бесплатно
Возрасно лице на допол. легло 40% попуст
Доплати
Доплата за вечера 11 еур за возрасно лице, 9 еур за деца до 11.99 год
Максимално сместување
Studio - 2 adults + 1 child
One bedroom Suite - 2 + 2 pax
Two bedroom suite - 4 + 1 pax
Villa with two bedrooms - min 3 pax, max 5 + 1 pax
Single Studio - 1 pax