LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
BOROVEC - Festa Chamkoria 4*
Festa Chamkoria 4*
Hotel Festa Chamkoria 4*, Borovets http://www.festachamkoria.com/

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% попуст за резервации и уплати до 30.09.2016

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% попуст за резервации и уплати до 31.10.2016

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервации и уплати до 30.11.2016

БОНУСИ : 7=6 за пристигнувања во период 01.12-22.12 / 07.01-15.04 (важи за резервации по 01.12.2016)
Попустите не се комбинираат
Тип на сместување 01.12.2016 - 22.12.2016
HB
23.12.2016 - 29.12.2016 07.01.2017 - 20.01.2017
HB
30.12.2016 - 01.01.2017 HB 21.01.2017 - 27.01.2017
18.02.2017 - 05.03.2017
HB
02.01.2017 - 06.01.2017
28.01.2017 - 17.02.2017
HB
06.03.2017 - 15.04.2017
HB
По лице во Double room 24,32 € 35,13 € 63,78 € 30,81 € 37,29 € 28,65 €
Single room 36,21 € 52,43 € 95,13 € 45,94 € 55,67 € 42,70 €
По лице во Junior suite 30,81 € 38,38 € 73,51 € 32,97 € 40,54 € 32,97 €
По лице во Standard suite 31,89 € 39,46 € 76,75 € 34,05 € 41,62 € 34,05 €
Цената вклучува
Ноќевање со појадок и вечера
Користење на внартешен базен, парна бања, фитнес
Трансфер до гондолата
Попусти
Деца до 2,99 год се сместуваат бесплатно
Прво дете од 3 - 12.99 год на допол. легло се сместува бесплатно
Второ дете од 3 - 12.99 год на допол. легло плаќа 50%
Трето возрасно лице на допол. легло во Junior Suite или Standart Suite плаќа 70%
Максмилано сместување
Single room - 1 pax
Double room - 2 pax
Junior suite 2 + 2 pax, or 3 + 1 pax
Standard suite - 2 + 2 pax or 3 + 1 pax