SKI OPENING КОПАОНИК
ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
Flegra Palace 4* - Pefkohori - Редовен ценовник (со попусти)

HOTEL FLEGRA PALACE **** PEFKOHORI www.flegra.gr

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 16.02.2022 30% ПОПУСТ

УПЛАТА 20% ВЕДНАШ И 80% 25 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0/10/1

29.04-31.05

01.06-20.06

21.06-16.07

17.07-27.08

01.10-15.10

16.09-30.09

28.08-15.09

Single Garden View

51

70

99

116

Double Garden View

30

42

53

71

Superior Room

38

55

69

86

up to 4 pax GV

Трето лице

70%

70%

70%

70%

Четврто лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

50%

50%

50%

50%

Family Suite up to 4 pax

45

63

78

93

Garden View

Трето лице

70%

70%

70%

70%

Четврто лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

50%

50%

50%

50%

Double Executive GV

43

52

72

82

Grand Suite up to 4 pax

64

75

112

141

Трето лице

70%

70%

70%

70%

Четврто лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

50%

50%

50%

50%

Полупансион

25

25

25

25

Деца од 2-11.99

12.50

12.50

12.50

12.50

Мин. Престој

5

5

5

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:базен, ресторан,пул бар,фитнес , амам, џакузи, тенис,кошарка, одбојка на плажа,пингпонг,мини клуб

Соби:клима,телефон, мини бар, сеф, САТ ТВ   

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancellation policy:

14-8 days before the arrival 30%

7-5 days before the arrival 50%

4-1 days before the arrival 100%

Non-show 100%

Rates include:

Free entrance for the gym & indoor heated jacuzzi pool. Services use upon appointment.