ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Makryammos Bungalows 4* - Редовен ценовник

MAKRYAMMOS BUNGALOWS 4* THASSOS www.makryаmmos-hotel.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

0

01.05-31.05

21.09-14.10

01.06-30.06

01.09-20.09

01.07-31.08

Double Room Hillside

46

86

120

Трето лице

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

35

40

46

Double Superior

54

97

132

Трето лице

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Deluxe Sea View

84

118

166

Трето лице

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Junior Suite Superior

115

173

236

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

35

40

46

Superior Family Suite up to 5 pax

127

190

263

Трето лице

60%

60%

60%

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

35

40

46

3 дете од 2-11.99 г.

35

40

46

Мин. Престој

3

5

7

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: 2 км. од Лименас , ресторан, бар, бар на плажа, пул бар, отворен базен, тенис, пинг понг,одбојка,кошарка,мини клуб и др.

Соби: балкон,клима, САТ ТВ, фрижидер,фен.сеф

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД