ЛЕТО 2018 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2018 - ЕГИПЕТ
KOPAONIK - Apartments Konaci 3*
Apartments Konaci 3*
Конаци Сончева Долина-Angella Residence**** (наем на апартман)
Попуст за рана уплата:-15% попуст за резерввации направени до 31.10.2017
Ценовник е валиден за период:07.12.2017 - 08.04.2018, цените се изразени во €,по студио/апартман(за неден број на лица), по ноќевање.
Период Смена Мин.ноќи* 0+1 студио 1+1 студио 2+1 студио 3+1 студио 2+2 студио

Број на лица/ Услуга 1-2 лица/наем 1-3 лица/наем 1-4 лица/наем 1-5 лица/наем 1-6 лица/наем
07.12 - 10.12. Чет/Нед 3 СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА СКИ ОПЕНИНГ
10.12 - 17.12. Нед/Нед 5 66 76 83 114 124
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА 7=5 ВАЖИ ЗА ТЕРМИН ВО ПЕРИОД ОД 17.12-29.12.
17.12 - 29.12. - 3 57 65 70 95 103
29.12 - 02.01. Пет/Вто 4 118 134 150 201 222
29.12 - 05.01. Пет/Пет 7 108 124 140 191 212
30.12 - 08.01. Суб/Пон 9 101 115 129 169 187
05.01 - 08.01. Пет/Пон 3 72 82 93 123 136
05.01 - 14.01. Пет/Нед 9 62 72 83 113 126
08.01 - 14.01. Пон/Нед 6 65 74 84 111 122
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА 7=6 ВАЖИ ЗА ТЕРМИНИ 14.01, 18.02, 25.02.
14.01 - 21.01 Нед/Нед 7 72 82 93 123 136
21.01 - 28.01. Нед/Нед 7 68 78 88 117 129
28.01 - 04.02. Нед/Нед 7 79 91 102 136 150
04.02 - 11.02. Нед/Нед 7 90 103 116 154 170
11.02 - 18.02. Нед/Нед 7 79 91 102 136 150
18.02 - 25.02. Нед/Нед 7 69 80 87 120 130
25.02 - 04.03. Нед/Нед 7 69 80 87 120 130
04.03 - 11.03. Нед/Нед 7 67 85 96 127 145
11.03 - 18.03. Нед/Нед 7 67 85 96 127 145
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА 7=5 ВАЖИ ЗА ТЕРМИНИ 18.03, 25.03, 01.04.
18.03 - 25.03. - 4 53 61 66 91 99
25.03 - 01.04. - 4 47 55 61 82 89
01.04 - 08.04. - 4 47 55 61 82 89

*Број на соби кои се продаваат по услови за попуст за рана уплата е ограничен.Попустот е валиден само за услуга наем на студио/апартман.

**Помалку ноќевање од наведениот број во табелата,ИСКЛУЧИВО ДО ОДОБРУВАЊЕ НА ХОТЕЛОТ!!!

Пријавувањето се врши во Хотел Angella Hotel & Residence****

Во цената вклучува:

 • Наем на студио/апартман
 • Користење на Ски-Гардеробер

Цената не вклучуца(плаќањето е задолжително при резервација!)

 • Туристичка такса и хотелско осигурување
  • Возрасни лица плаќаат туристичка такса 1/по лице од ден и хотелско осигурување 0,70/по лице.
  • Деца 7 - 15 плаќат туристичка такса 0,50/по лице од ден и хотелско осигурување 0,70/по лице.
  • Деца 2-7 плаќат само осигурување 0,70по лице од ден.

Доплата опционално:

 • Ски-школо и сноуборд школо-6,5,3 или 2 дена
 • Дочек на Нова Година во Хотел Гранд Спа 4+****

- Цени во претпродажба за резервации направени од 01.12.2017. - Свечена вечера 31.12.2017. со музучки програм со популарни музички естрадни уметници:VIP зона 180€; I зона 135€; II зона 117€; деца 0-7 год.ГРАТИС; деца 7-12 год. попуст -50%

- Цени на рецепција за резервации од 01.12.2017. - Свечена вечера 31.12.2017. со музучки програм со популарни музички естрадни умретници:VIP зона 200€; I зона 150€; II зона 130€; деца 0-7 год.ГРАТИС; деца 7-12 год. попуст -50%

Доплата на лице место(не е задолжително):

 • Јавен паркинг,јавна гаража