LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
PAMPOROVO - Pamporovo 5*
Pamporovo 5*
Hotel Pamporovo 5*, Pamporovo http://www.hotelpamporovo-bg.net/

20 % Попуст за резервации направени до 31.10.2016 плаќање 100% до 05.11.2016.

15 % Попуст за резервации направени во период 01.11-30.11.2016 плаќање 100% до 05.12.2016.

Тип на сместување 18.12.2016 - 27.12.2016
HB
28.12.2016 – 02.01.2017
HB
03.01.2017-26.02.2017
HB
27.02.2017 – 31.03.2017
HB
По лице во Double Room 31,89 € 61,62 € 36,22 € 30,27 €
Single room 47,57 € 122,16 € 61,62 € 44,33 €
По лице во Double Room without balcony 29,73 € 59,46 € 34,05 € 27,57 €
Studio (цена за двајца) 61,62 € 170,81 € 104,87 € 83,24 €
Apartment (цена за двајца) 114,60 € 191,35 € 125,41 € 103,79 €
Apartment deluxe (цена за двајца) 125,41 € 202,17 € 136,22 € 114,60 €
President apartment (цена за двајца) 256,22 € 497,31 € 280,00 € 257,30 €
Цените се изразени во евра на ноќ и вклучуваат
Ноќевање со појадок и вечера
Кoристење на базен, фитнес, WI FI во лобито на хотелот, трансфер до гондолата
Цената не вклучува
Туристичка такса од 1 еур по лице на ноќ
Патничко осигурување
Попусти
Дете од 0-11.99 год на дополнилтено легло - БЕСПЛАТНО
Возрасно лице на дополнително легло - 20% попуст
Доплати
Новогодишна вечера (задолжителна) - 80 еур за возрасен, 32 еур за деца од 4 - 11.99 год
Максимално сместување
Single room - 1 pax
Double room 2 or 2 + 1 pax
Double room without balcony- 2 pax
Studio 2 or 2+2 or 3+1 pax
Apartment- 2+2 or 3+1 pax
Apartment deluxe- 2 pax
President apartment- 2 pax