LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
PAMPOROVO - Extreme 4*
Extreme 4*
Hotel Extreme 4*, Pamporovo http://www.hotel-extreme.bg/en/hotel/

10 % Попуст за резервации направени до 01.11.-01.12.2016 и платени 100% до 10.11.2016

Тип на сместување 12.12.2016 – 22.12.2016
06.03.2017 – 26.03.2017
HB
23.12.2016 – 26.12.2016
HB
27.12.2016 – 01.01.2017
HB
02.01.2017 – 05.03.2017
HB
Цена до 4 ноќи Цена за 5 и повеќе ноќи Цена до 4 ноќи Цена за 5 и повеќе ноќи Цена до 4 ноќи Цена за 5 и повеќе ноќи Цена до 4 ноќи Цена за 5 и повеќе ноќи
По лице во Double room 21,62 € 18,92 € 45,41 € 35,68 € 63,24 € 53,51 € 31,35 € 30,27 €
По лице во Apartment 31,89 € 29,73 € 56,22 € 45,41 € 73,51 € 63,78 € 42,16 € 41,08 €
Цените се изразени во евра и вклучуваат
Ноќевање со појадок и вечера
Користење на базен, фитнес, сауна, парна бања, ски гардеробер, паркинг
Трансфер до ски патеката Malka Stena
Цената не вклучува
Туристичка такса од 1 еур по лице на ноќ
Патничко осигурување
Попусти
Дете до 4.99 на дополн. легло - БЕСПЛАТНО
Деца од 5-11.99 год на дополн.легло плаќа 14 еур на ноќ
Возрасно лице на дополнително легло плаќа 17 еур на ноќ
Доплати
Новогодишна вечера (задолжителна) 75 еур за возрасно лице, 35 еур за деца од 5-11.99 год
Максимално сместување
Double room - 2 + 1 pax
Apartment - 2 + 2 pax