LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
PAMPOROVO - The Stream Resort 3*
The Stream Resort 3*
Apart hotel Stream resort 3*, Pamporovo http://www.thestreamresort.com/

15 % попуст за сите резервации до 31.10.2016 и целосно платени до 05.11.2016

10 % по пуст за сите резервации до 15.12.2016 и целосно платени до 15.12.2016

Попустите не важат за резервации во период 30.12-02.01.2017

Тип на сместување 05.12.2016 - 22.12.2016
09.01.2017 - 22.01.2017
06.03.2017 - 16.04.2017
BB
26.12.2016 – 30.12.2016
02.01.2017 – 08.01.2017
23.01.2017 – 05.03.2017 BB
30.12.2016 – 02.01.2017 BB
По лице во Studio 20,00 € 22,16 € 47,57 €
По лице во One bedroom apartment 21,08 € 24,32 € 51,89 €
По лице во Two bedroom apartment 18,92 € 21,08 € 46,49 €
Возрасно лице на дополн. легло 12,97 € 15,14 € 36,76 €
дете од 6 - 11,99 год. на дополн. легло 8,65 € 9,73 € 19,46 €
Еднокреветна соба 31,89 € 35,14 € 70,27 €
Цените се изразени во евра и вклучуваат
Ноќевање со појадок
Користење на базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес, детско катче, интернет, паркинг
Ски гардеробер, трансфер до гондолата
Попусти
Деца до 5.99 год се сместуваат БЕСПЛАТНО
Доплати
Туристичка такса од 1 еур по лице на ноќ
Полупансион - 8.5 еур за возрасно лице, 5 еур за деца од 6-11.99 год
Новогодишна вечера (задолжителна) - 54 еур за возрасно лице, 28 еур за деца од 6-11.99 год
Максимално сместување
Studio - 2 pax
One bedroom apartment - 2 + 2 pax
Two bedroom apartment - 4 + 2 pax