LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
PAMPOROVO - Prespa 3*
Prespa 3*
Hotel Prespa 3*, Pamporovo http://www.prespapamporovo.com/
Тип на сместување 01.12.2016- 16.12.2016
08.01.2017- 20.01.2017
25.02.2017- 15.04.2017
HB
17.12.2016- 29.12.2016
03.01.2017- 07.01.2017
21.01.2017- 24.02.2017
HB
30.12.2016- 02.01.2017 HB
Person in Double room 21,08 € 23,24 € 44,33 €
Single room 28,65 € 30,81 € 55,14 €
Цените се изразени во евра и вклучуваат
Ноќевање со појадок и вечера
Користење на фитнес, паркинг, трансфер до гондолата
Цената не вклучува
Административна такса од 1 еур по лице на ноќ
Туристичка такса од 1 еур по лице на ноќ
Патничко осигурување
Попусти
Дете од 2-11.99 год на дополнително легло добива 75% попуст
Возрасно лице на дополнително легло добива 25% попуст
Максимално сместување
Single room - 1 pax
Double room - 2 + 1 pax