LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
PAMPOROVO - MPM Merryan 3*
MPM Merryan 3*
Hotel MPM Merryan 3*, Pamporovo Линк од хотелот

10% попуст за резервации до 31.10.2016 и целосно платени до 05.11.2016

Тип на сместување 30.12.2016 - 05.01.2017
HB
11.02.2017 - 17.02.2017
23.12.2016 - 29.12.2016
HB
06.01.2017 - 10.02.2017
18.02.2017 - 16.04.2017
HB
По лице во Double Room 44,33 € 32,97 € 28,65 €
Single room 55,14 € 43,78 € 39,46 €
По лице во Apartment 55,14 € 41,62 € 37,30 €
Цените се изразени во евра и вклучуваат
Ноќевање со појадок и вечера
Користење на сауна, парна бања, џакузи, фитнес
WIFI, ски гардеробер
Цената не вклучува
Туристичка такса од 1 еур по лице на ноќ
Патничко осигурување
Попусти
Деца од 2-11.99 год на дополнително легло -11 еур на ноќ
Возрасно лице на дополнително легло добива 30% попуст
Доплати
Новогодишна вечера (задолжителна) - 50 еур за возрасен, 30 еур за деца од 2-11.99 год
Тансфер до гондолата 12 еур за 6 ноќи или 2.50 еур по лице на ден
Максилмално сместување
Single room - 1 pax
Double room – 2 +1 pax
Apartment – 2 + 2 pax