ЛЕТО 2022 - ГРЦИЈА
Athos - Xenia 4* - Ouranoupolis
Xenia 4* - Ouranoupolis

XENIA 4* OURANOUPOLIS www.papcorp.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА - ПОЛУПАНСИОН

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.207 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 15.05.2017)

4

21.04-31.05

26.09-31.10

01.06-14.07

29.08-25.09

15.07-28.08

Double Superior Sea View

45

75

91

Трето лице

50%

50%

50%

1 дете од 2-13.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Double Room for Single Use Sea View

50

100

122

1 дете од 2-13.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Family Bungalows Sea View

(за соба 3+1, 2+2)

100

156

189

Double Room Sea View

34

64

83

Infant 0-1.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Комплет Пансион

17

17

17

1 дете од 2-13.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-13.99 г.

17

17

17

Минимум престој

3

5

5

Опис: ресторан,бар,базен,пул бар, детско игралиште,бар на плажа, СПА и др.

Соби: клима,телефон ,мини бар, САТ ТВ,сеф, радио

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД