ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Rouda bay 3* - Промо ценовник до 31.03

ROUDA BAY HOTEL 3* POROS, LEFKADA www.roudabay.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРАНОЌЕВАЊЕ

0

01.05-23.05

25.09-15.10

30.05-15.06

11.09-24.09

24.05-29.05

16.06-30.06

04.09-10.09

01.07-16.07

21.08-03.09

17.07-04.08

05.08-20.08

Studio Garden View 2+2

47

53

93

105

128

146

Studio Side Sea View 2+2

58

64

105

117

140

157

Apartement Garden View 3+2

64

70

111

122

146

163

Junior Suite Sea View 2+2

64

70

111

122

146

163

Suite Sea View 2+2

82

88

128

140

163

181

Maisonette Garden View

4+2

82

88

128

140

163

181

Ноќевање со појадок

9.50

9.50

9.50

9.50

9.50

9.50

Деца од

2-15.99 г.

9.50

9.50

9.50

9.50

9.50

9.50

Полупансион

19

19

19

19

19

19

Деца од

2-15.99 г.

19

19

19

19

19

19

Мин. престој

3

3

3

5

5

5

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: 15км .од Нидри и 32 км. Од Лефка, паркинг,WI-FI,детско игралиште,бар,ресторан

Соби: кујна, клима, САТ ТВ, фрижидер,сеф,телефон,WI-FI,фен,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2018 5% ПОПУСТ ( УПЛАТА 50% ДО 05.04.2018 )