ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Tsilivi Beach 3* - Tsilivi - Промо ценовник до 31.03

TSILIVI BEACH HOTEL 4* TSILIVI ZAKYNTHOS    www.tsilivi-beach-hotel.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА ВО ЕВРА СЕ ВКЛУЧЕНО

5

01.05-20.05

21.05-06.06

07.06-30.06

01.07-19.07

20.07-26.08

27.08-23.09

24.09-31.10

 

SINGLE ROOM

1Ad

60

84

102

120

136

102

60

 

1Ad+1ch(0-1)

60

84

102

120

136

102

60

 

DOUBLE ROOM

2Ad

71

101

122

143

164

122

71

 

3Ad

95

136

164

192

221

164

95

 

2Ad+1ch(0-1)

71

101

122

143

164

122

71

 

2Ad+1ch(2-11.99)

71

101

122

143

164

122

71

 

FAMILY ROOM

3Ad+1ch(0-1)

95

136

164

192

221

164

95

 

 

3Ad+1ch(2-11.99)

95

136

164

192

221

164

95

 

2Ad+2ch(0-1)

71

101

122

143

164

122

71

 

2Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

71

101

122

143

164

122

71

 

2Ad+2ch(2-11.99)

88

126

152

178

204

152

88

 

Stayover Tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: на плажа, 5 км. од Занте, паркинг, 2 отворени базени, базен за деца, WI-FI,бар, ресторан, анимација

Соби: клима, САТ ТВ, фрижидер,телефон,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2018 EBD

УПЛАТА 25% ВЕДНАШ, 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ