ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
Hanioti - Vila Marta
Vila Marta

Апартманите МАРТА се наоѓаат во централниот дел на Ханиоти наспроти влезот на хотел Сосурас, оддалечени околу 50-60 метри од плажа. Располагаме со четирикреветни апартмани на втори кат. Секој апартман располага со комплет опремена кујна со голем фрижидер и шпорет со рерна, бања, балкон, ТВ со сателитска, Wi-Fi и клима вклучена во цена. Вилата НЕМА сопствен паркинг.

 

 ПАКЕТ АРАНЖМАН - 7ноќевања со вклучен превоз

Термин ↓

Ноќевања

Цена по лице со превоз

20.05.2018

7 ноќи

75€

27.05.2018

7 ноќи

85€

03.06.2018

7 ноќи

125€

10.06.2018

7 ноќи

145€

17.06.2018

7 ноќи

165€

24.06.2018

7ноќи

185€

Термин ↓

Ноќевања

Цена по лице со превоз

02.09.2018

7 ноќи

165€

09.09.2018

7 ноќи

145€

16.09.2018

7 ноќи

125€

23.09.2018

7 ноќи

85€

 

 

Цени за НАЕМ на студио - 7 ноќевања ЈУЛИ - АВГУСТ 

Термин ↓

Ноќевања

Цена за наем / без превоз

1/4 АПП

01.07.2018

7ноќи

440€

08.07.2018

7ноќи

490€

15.07.2018

7ноќи

520€

22.07.2018

7ноќи

540€

29.07.2018

7ноќи

540€

05.08.2018

7ноќи

540€

12.08.2018

7ноќи

540€

19.08.2018

7ноќи

540€

26.08.2018

7ноќи

520€

 

Напомени: 
- Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1 EUR = 62 МКД)
- Термините во табелите се денови на поаѓање
- Скопје паркинг спроти Холидеј Ин во 04.00 часот наутро, Велес 04.45 БП Макоил мотел Македонија (состанок на групата 15 минути порано),
- Ве молиме минимум 24 часа (еден ден) пред секое поаѓање да се информирате за потврда на својата резервација, како и за времето или местото.

Автобуски превоз: возрасни 35 € ; деца од 02-12 год. 25 €
- Задолжително патничко осигурување.
- Собите се преземаат после 12.00 часот, а се напуштаат во 09.00 часот локално време.
- За уплата на две смени (7 + 7 ноќевања) одобруваме дополнителен попуст од 10% на втората смена.
- При користење сопствен превоз кај цените на пакет аранжманите се одбива -10 EUR
- ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ (попуст за рана резервација со попуст за две смени сл.)!