ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
ЛЕТО 2023 - ШПАНИЈА
Vrachos - Vila Luiza
Vila Luiza

Вила Луиза се наоѓа на прва линија од плажа, располага со трокреветни и четворокреветни апартмани. Сите апартмани се со комплет опремена кујнa, сопствен тоалет, ТВ, WiFI, и клима (се доплаќа 5 евра на ден). Апартманите 1/3+1 се лоцирани на приземје, први и втори спрат имаат две простории, спална со 1 брачен кревет и 1 единечен кревет, плус софа во кујна. Апартман 1/3 лоцирани на први и втори кат, две простории, спална со еден брачен и еден единечен кревет и засебна кујна.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.03.2023, И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 04.04.2023

 

ВРАХОС – ВИЛА ЛУИЗА

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќевања

1/3апп

1/3+1апп

ПРОМО

24.05-31.05.2023

7

139

159

ПРОМО

31.05-07.06.2023

7

179

199

ПРОМО

07.06-14.06.2023

7

279

319

 

14.06-21.06.2023

7

319

349

 

21.06-28.06.2023

7

359

379

 

28.06-05.07.2023

7

409

429

 

05.07-12.07.2023

7

479

509

 

12.07-19.07.2023

7

479

509

 

19.07-26.07.2023

7

479

509

 

26.07-02.08.2023

7

509

539

 

02.08-09.08.2023

7

509

539

 

09.08-16.08.2023

7

509

539

 

16.08-23.08.2023

7

459

489

 

23.08-30.08.2023

7

369

399

 

30.08-06.09.2023

7

279

299

 

06.09-13.09.2023

7

219

239

 

13.09-20.09.2023

7

189

209

ПРОМО

20.09-27.09.2023

7

149

169

ПРОМО

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

  • Скопје (Дрводекор) – 55€ по лице
  • Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -65€ по лице
  • Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -55€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

  • Битола (Автобуска станица Транскоп – на перон)-50€ по лице
  • Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -50€
  • Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -55€ по лице
  • Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -65€ по лице
  • Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -55€ по лице
  • Ресен (спроти автобуска станица) -Трансфер до Битола -55€ по лице

Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe

- Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10 Евра од редовната цена
- Деца до 1,99 години бесплатно ( не користи седиште )