ЕСЕНСКИ ПАТУВАЊА 2019
ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
СИЦИЛИЈА 2019
Сончев Брег - Sunny & Golden Dreams
Sunny & Golden Dreams

ПРОВЕРЕНО И ПРЕПОРАЧАНО !!!

СТУДИЈА и АПП ЗА 4, 5 И 6 ЛИЦА !!!!

- 15% попуст до 31.03

Два објекта еден спроти друг - лоцирани во јужниот дел на Сончев Брег, на стотина метри од плажа, околу 10 минути пешачење од Какао Бич, во околина на многу дискотеки и клубови. Комплексот  има базен, кафе-ресторан, трговски објекти, паркинг, 24 часа обезбедување и одржување, приватен пристап, зелени површини. Сите апартмани и студија се модерно опремени, комфортни и поседуваат комплетно опремена кујна.

                 ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

15% попуст за резервација и уплата 100% до 31.03.2019

10% попуст за резервација и уплата 100% до 30.04.2019

Цени за термини по типови простории и услуги

Термини

(цена за наем на студио или апартман од ден)

   01.05-20.06 -06.09-30.09

   21.06-30.06    26.08-05.09

01.07-25.08

 СТУДИО 2 лица

30 €

39 €

47 €

 АПАРТМАН  2+2

42 €

52 €

64 €

 АПАРТМАН  4+2

47 €

65 €

85 €

Цените се во евра за студио или апартман за 1 ноќевање и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

Доплати:
- 3 лице во Студио или 5 лице во Aпартман со една спална доплаќа 7 евра на ден

- депозит- за евентуална штета: 50€ се остава на рецепција и доколку е се во ред се подига од рецепција на денот на заминување

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден 

 

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро