Sarti - Vila Olga
Vila Olga

Се наоѓа во стариот мирен дел на Сарти, на само 240m oд морето, спроти куќите Fotini и Renia. Студијата се на ниско приземје и на прв кат, опремени со SAT TV, клима која се доплаќа и бесплатен бежичен интернет, на кровот лежалки и скара.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА НОЌИ

 

Период

Тип на сместување

Макс бр. лица

10.05-20.05

20.05-30.05

30.05-09.06

09.06-19.06

19.06-29.06

29.06-09.07

09.07-19.07

19.07-29.07

29.07-08.08

08.08-18.08

18.08-28.08

28.08-06.09

06.09-15.09

15.09-24.09

24.09-03.10

Број на ноќи

 

 

10

10

10

10

10

10

10

10

10

10

10

9

9

9

9

Olga 1/2

studio NP

2

-

-

248

298

418

468

518

548

548

548

518

398

298

228

-

Olga 1/2

studio

2

-

-

278

328

448

498

548

578

578

578

548

428

328

248

-

Olga 1/3

studio NP

3

-

-

298

348

468

518

568

598

598

598

568

448

348

268

-

Olga 1/3

studio

3

-

-

328

378

498

548

598

628

628

628

598

478

378

288

-

Olga 1/4

studio NP

4

-

-

348

398

518

568

618

648

648

648

618

498

398

298

-

Olga 1/4

studio

4

-

-

378

428

548

598

648

678

678

678

648

528

428

328

-

Цените се во евра, плаќањето е во денари по курс 1еур=62ден

 

ПОПУСТИ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА

За период на престој:

20.05. - 23.06.2019

24.06. - крај на сезоната 2019

За сместување во:

Попуст:

Попуст:

4 И 5- КРЕВЕТНИ СТУДИЈА

20% ПОПУСТ

20% ПОПУСТ

2 И 3- КРЕВЕТНИ СТУДИЈА

20% ПОПУСТ

17% ПОПУСТ

АПАРТМАНИ И ДУПЛЕКСИ

20% ПОПУСТ

15% ПОПУСТ