Olympic beach - Vila Max Holidays
Vila Max Holidays

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 31.12.2018

10% ПОПУСТ ЗА 40% УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА И ДОПЛАТА ДО 01.04.2019

Се наоѓа во централниот дел на Олимпик Бич, на паралелната улица со пешачката зона, на 120м оддалеченост од плажата. Куќата е потполно реновирана во 2013 година. Студијата и апартманите се комплетно опремени. На приземјето се наоѓа бар со салон и рецепција. Има и двор со гарнитура за седење. Преку улица е маркетот Mytikas, а во непосредна близина на куќата има многу таверни, пицерии, кафулиња.. Куќата ја препорачуваме на семејства и големи друштва, а исто така може да се користи и скарата во дворот.

 

GPS КООРДИНАТИ: 40°14'20.3"N 22°35'11.1"E

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН ЗА 10 НОЌЕВАЊА

Тип на сместување

21.05.-
31.05.

31.05.-
10.06.

10.06.-
20.06.

20.06.-
30.06.

30.06.-
10.07.

10.07.-
20.07.

20.07.-
30. 07.

30.07.-
09.08

09.08.-
19.08.

19.08.-
29.08.

29.08.-
08.09.

08.09.-
18.09.

18.09.-
28.09.

1/2 studio приземје

 115

155

225

305

345

385

415

415

415

355

265

185

 115

1/3 studio приземје

 125

175

245

325

365

405

435

435

435

375

285

205

 125

1/2 studio

 135

195

265

345

385

425

455

455

455

395

305

225

 135

1/3 studio

 145

215

295

375

415

455

485

485

485

425

335

245

 145

1/4 studio

 155

235

325

405

445

485

515

515

515

455

365

265

 155

1/4 studio plus

 175

265

365

445

485

525

555

555

555

495

405

295

 175

1/5 app

 205

345

425

525

555

595

625

625

625

565

475

365

 205

1/6 app

 225

365

455

555

585

625

655

655

655

595

505

395

 225

 

напомени

-две деца до 10 г можат да користат еден кревет/дете од 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
-Користење на климата се доплаќа 3 еур на ден, WI-FI  – вклучено во цената.
-Агенција не може да ја гарантира брзината на интернетот и не е одговорна во случај на слаб сигнал и снемување на интернет.

Плаќањето е во денари по курс 1 еур=62 ден

Тип на сместување:

1/2 студио: во една просторија чајна кујна и два единечни кревети или еден брачен кревет

1/3 студио: во една просторија чајна кујна еден единечен кревет и еден брачен кревет.

1/4 студио: во една просторија чајна кујна, два единечни кревети или еден брачен кревет и уште еден брачен кревет

1/5 апартман: во една просторија чајна кујна, еден единечен кревет и еден брачен кревет и во другата просторија еден брачен кревет

1/6 апартман: во едната просторија чајна кујна, два единечни кревети и еден брачен кревет и во другата просторија еден брачен кревет.

 

*Во одредени случаи можни се отстапувања на мерките на креветите од стандардните димензии.

 

Содржина на студијата: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, клима, купатило со тоалет, тераса и гарнитура за седење на терасата, LCD TV.

Содржина на апартманите: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, тераса и гарнитура за седење на терасата, клима, купатило, LCD TV, WI-FI.

ВАЖНО!

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!