ЛЕТО 2022 - ГРЦИЈА
Zoe Hotel 4* - Редовен ценовник

ZOE 4* TRIPITI THASSOS www.dhotels.gr

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2022 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 16.02.2022 ДОПОЛНИТЕЛНИ 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 28.04 ДО 03.06.2022 И ОД 26.09 ДО 06.10.2022

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 16.02.2022 ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 04.06 ДО 25.09.2022

УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА– НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0/15

28.04-03.06

04.06-01.07

02.07-27.08

10.09-25.09

28.08-09.09

26.09-06.10

Double Deluxe Room

29

49

71

49

58

Трето лице

30%

30%

30%

30%

30%

1 дете од 3-5.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 6-11.99 год.

30%

30%

30%

30%

30%

Family Deluxe up to 4 pax

32

54

82

54

70

Трето лице

30%

30%

30%

30%

30%

Четврто лице

30%

30%

30%

30%

30%

1 и 2 дете од 3-5.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 и 2 дете од 6-11.99 год.

30%

30%

30%

30%

30%

Double Standard

27

43

62

41

52

Трето лице

30%

30%

30%

30%

30%

1 дете од 3-5.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 6-11.99 год.

30%

30%

30%

30%

30%

Полупансион

12

12

12

12

12

Деца од 3-11.99 г.

6

6

6

6

6

Минимум престој

2

3

5

3

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД