ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Бугарија - Tanne 3* - Банско
Tanne 3* - Банско

ХОТЕЛ ТАНЕ– БАНСКО

https://hotel-tanne.com/

 

Вид на сместување

Полупансион

Двокреветна соба (2+1)

25 €

Едноспален апартман

27€

Дете до 3,99 – Бесплатно

Дете од 04-11.99 год. на дополнително легло – 18€

Дете од 04-11.99 год. на редовно легло – 20 €

Трет возрасен на дополнително легло – 30 % попуст

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање на ПП (ноќевање со појадок и вечера)
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен со минерална вода, џакузи, сауна, парна бања, солена соба , толи лежалки ,фитнес)
  • Интернет

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден