ЛЕТО 2022 - ГРЦИЈА
Leptokaria - Vila Mihalis
Vila Mihalis

Вилата се наоѓа на само 2 мин. од песочната плажа во Лептокарија. Располага со убаво уредени двокреветни трокреветни и четворокреветни студиа. Сите студиа се опремени со бања, комплетна кујна, ТВ, клима уред (не е вклучен во цена, 5 еур на ден), тераса.

 

ВИЛА МИХАЛИС

ЛЕПТОКАРИЈА

Датуми 1/2 студио 1/3 студио  1/4 студио 
21.05.2022 -28.05.2022 59 € 69 € 109 €
28.05.2022 - 04.06.2022   99 € 109 € 129 €
04.06.2022 - 11.06.2022      
103 € 127 € 170 €
11.06.2022 - 18.06.2022      
127 € 152 € 188 €
18.06.2022 - 25.06.2022      
167 € 195 € 233 €
25.06.2022 - 02.07.2022      
207 € 237 € 269 €
02.07.2022 - 09.07.2022      
239 € 271 € 314 €
09.07.2022 - 16.07.2022      
239 € 271 € 314 €
16.07.2022 - 23.07.2022      
239 € 271 € 314 €
23.07.2022 - 30.07.2022      
239 € 271 € 314 €
30.07.2022 - 06.08.2022      
239 € 271 € 314 €
06.08.2022 - 13.08.2022      
239 € 271 € 314 €
13.08.2022 - 20.08.2022      
223 € 254 € 296 €
20.08.2022 - 27.08.2022      
191 € 220 € 251 €
27.08.2022 - 03.09.2022      
167 € 195 € 224 €
03.09.2022 - 10.09.2022      
151 € 178 € 206 €
10.09.2022 - 17.09.2022      
127 € 152 € 179 €
17.09.2022 - 24.09.2022 129 € 149 € 159 €
24.09.2022 - 01.10.2022 99 € 109 € 119 €

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО € ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД

FIRST MINUTE -15% ДО 30.04.2022

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 07.05.2022, ОСВЕН ЗА ПРВИТЕ И ПОСЛЕДНИТЕ ТРИ ТЕРМИНИ 

Повратен превоз до Лептокарија чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Пиериа:

· Скопје (Дрводекор) – 35€ по лице

· Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 45€ по лице

· Струмица (бензинска пумпа Макпетрол нов кружен тек) – Трансфер до Удово – 45€ по лице

· Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) – 35€ по лице

· Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 35€ по лице

· Удово (бензинска пумпа, Удово) – 35€ по лице

· Граничен премин(бензинска пумпа Шимов) – 35€ по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Пиериа:

· Битола Автобуска станица Транскоп – на перон – 35€ по лице

· Прилеп (бензинска пумпа Салида) – Трансфер до Битола – 35€

· Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 45€ по лице

· Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) – Трансфер до Битола – 45€ по лице

Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола -45€ по лице

· Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола -40€ по лице

 

Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe

· Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10еур

· Деца до 1,99 години бесплатно (НЕ КОРИСТИ СЕДИШТЕ)