ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
ЛЕТО 2023 - ШПАНИЈА
Sarti - Vila Evangelia
Vila Evangelia

Вила Евангелија се наоѓа во мирниот дел на Сарти, на околу 50м од плажа. Вилата располага со трокреветни студиа, од кој три со страничен поглед на море и една без поглед.

Сите соби се трокреветни со еден брачен кревет и еден единечен се наоѓаат на втор спрат и располагаат со клима (5еур доплата на ден) на лице место, ТВ, интернет (не гарантираме за брзината на истиот) кујна, тоалет, тераса. Сликите се од информативен карактер.

  • -Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава. 
  • -Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз) за оваа понуда не нудиме превоз
  • -Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 28.02.2023, СО 30% УПЛАТА ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА, И ДОПЛАТА ДО 100% ДО 03.03.2023

(напомена: првите два и последните три термина се промо цени и не подложат на попуст) 

ВИЛА ЕВАНГЕЛИА - САРТИ

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Период

Ноќ.

1/3 пог.градина

1/3 ссв

20.05-27.05.2023

7

89

99

27.05-03.06.2023

7

119

129

03.06-10.06.2023

7

199

209

10.06-17.06.2023

7

289

309

17.06-24.06.2023

7

329

339

24.06-01.07.2023

7

389

409

01.07-08.07.2023

7

459

469

08.07-15.07.2023

7

459

469

15.07-22.07.2023

7

459

469

22.07-29.07.2023

7

509

519

29.07-05.08.2023

7

509

519

05.08-12.08.2023

7

509

519

12.08-19.08.2023

7

469

479

19.08-26.08.2023

7

379

389

26.08-02.09.2023

7

319

329

02.09-09.09.2023

7

229

239

09.09-16.09.2023

7

169

179

16.09-23.09.2023

7

129

119

23.09-30.09.2023

7

89

99