LAST MINUTE
ЛЕТО 2018 - ГРЦИЈА
Хотели на закуп - Kovio Holiday Viilage - Nikiti
Kovio Holiday Viilage - Nikiti
20% попуст за за целосна уплата до 28.12.2017
 
Хотел KOVIOU HOLIDAY VILLAGE- Никити               
www.koviouholidayvillage.com

 
Хотелот се наоѓа во срцето на Ситониа на 5км. од Никити и 13км. од Неос Мармарас на една од најубавите плажи на Халкидики, Koviou од која е одалечен 250м.
Хотелот располага со 1/3, 1/3+1 и 1/4 комфорни соби. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствена бања. Хотелот има голем убаво уреден двор со многу зеленило и природни сенки. Во склоп на хотелот има базен, бар покрај базенот и отворено кино чие што користење е вклучено во цената. Користењето на лежалките на базен како и Wi-Fi интернет во ресторан, рецепција, собите и базенот се бесплатни.
 


Период ПП По лице во 1/3+1 стандард По лице во 1/4 и 1/5 дуплекс
27.05-03.06.18 7 промо 139,00 € промо 139,00 €
03.06-10.06.18 7 203,00 € 259,00 €
10.06-17.06.18 7 279,00 € 299,00 €
17.06-24.06.18 7 309,00 € 329,00 €
24.06-01.07.18 7 329,00 € 349,00 €
01.07-08.07.18 7 359,00 € 389,00 €
08.07-15.07.18 7 399,00 € 439,00 €
15.07-22.07.18 7 459,00 € 499,00 €
22.07-29.07.18 7 459,00 € 499,00 €
29.07-05.08.18 7 459,00 € 499,00 €
05.08-12.08.18 7 459,00 € 499,00 €
12.08-19.08.18 7 459,00 € 499,00 €
19.08-26.08.18 7 419,00 € 439,00 €
26.08-02.09.18 7 369,00 € 389,00 €
02.09-09.09.18 7 319,00 € 339,00 €
09.09-16.09.18 7 259,00 € 279,00 €
16.09-23.09.18 7 205,00 € 225,00 €
23.09-30.09.18 7 179,00 € 199,00 €

*ПП - Полупансион :

 • Појадок 08:00-10:00ч. на база шведска маса
 • Вечера 19:00-21:00ч.  на база шведска маса

  
 
Напомена:

 • Цените  се дадени по лице и се однесуваат за

       услуга Полупансион за број на ноќевања дадени во табелата

 • Прво и второ дете од 0 до 13,99 г. со двајца возрасни на редовно легло - БЕСПЛАТНО
 • Прво и второ дете од 14-15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќаат по 30% од цената во табелата
 • Трет и четврт возрасен над 16 години, плаќаат по 50% од цената во табелата
 • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
 • Бесплатно користење на Wi-Fi интернет во склоп на хотелот
 • Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на собите е до 10 часот по локално време
 • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
 • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
 • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)