ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
Nei Pori - Vila Elvira
Vila Elvira

ВИЛА ЕЛВИРА е Б категорија, се наоѓа на 120метри од плажа. Расоплага со двокревети, троктеветни и четворокреветни студија  расопредени на приземје, први и втори кат. Секое студио има балкон, комплет опремена кујна со фрижидер, бања, ТВ, клима (се доплаќа 5евра на ден) и Wi-Fi. Опис: една просторија со брачен и единечен кревет и кујна.

 

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

Термини

20.05.2018

27.05.2018

03.06.2018

16.09.2018

23.09.2018

Ноќевања

7

7

7

7

7

Сместување

Стд / Апп

Стд / Апп

Стд / Апп

Стд / Апп

Стд / Апп

НЕИ ПОРИ

////

 

 

65€

55€

 

-10% ПОПУСТ ЗА УПЛАТИ ДО 31.03.2018

Ценовник 7 ноќевања вклучен превоз

Термин

Ноќевања

Цена по лице со превоз

10.06.2018

7 ноќи

125€

17.06.2018

7 ноќи

140€

Ценовник наем 7 ноќевања

Термин

Ноќевања

Цена за наем на студио

1/2 стд

1/3 стд

1/4 стд

24.06.2018

7

280€

290€

300€

01.07.2018

7

290€

300€

320€

08.07.2018

7

300€

340€

360€

15.07.2018

7

350€

370€

390€

22.07.2018

7

350€

370€

390€

29.07.2018

7

350€

370€

390€

05.08.2018

7

350€

370€

390€

12.08.2018

7

350€

370€

390€

19.08.2018

7

310€

340€

360€

26.08.2018

7

290€

300€

320€

Ценовник 7 ноќевања вклучен превоз 

Термин

Ноќевања

Цена по лице со превоз

02.09.2018

7 ноќи

145€

09.09.2018

7 ноќи

125€

 

Напомени: 
- Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1 EUR = 62 МКД) 
- Термините во табелите се денови на поаѓање 
- Скопје паркинг спроти Холидеј Ин во 04.00 часот наутро, Велес 04.45 БП Макоил мотел Македонија (состанок на групата 15 минути порано),
- Ве молиме минимум 24 часа (еден ден) пред секое поаѓање да се информирате за потврда на својата резервација, како и за времето или местото.

Автобуски превоз: возрасни 35 € ; деца од 02-12 год. 25 €
- Задолжително патничко осигурување.
- Собите се преземаат после 12.00 часот, а се напуштаат во 09.00 часот локално време.
- За уплата на две смени (7 + 7 ноќевања) одобруваме дополнителен попуст од 10% на втората смена.
- При користење сопствен превоз кај цените на пакет аранжманите се одбива -10 EUR
- ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ (попуст за рана резервација со попуст за две смени сл.)!