ЛЕТО 2022 - ГРЦИЈА
ZLATIBOR - Hotel Mir 3*
Hotel Mir 3*

Hotel Mir 4*- Zlatibor

Цените се валидни за период
20.12-30.12.2021 / 03.01 – 01.03.2022

Цените се дадени по лице на ден на база ноќевање со појадок

Тип на соба

Цена

Двокреветна Стандарна Соба

39€

Еднокреветна Стандарна Соба

59€

1/3 Апартман

47€

Лукс Апартман

165€

 

Во цената е вклучено:
- Ноќевање со појадок;
- Користење на Спа центар: Затворен базен, Солена соба, Парна бања, Сауна, Сауна, Џакузи;
- Игротека за деца;
- Надворешен паркинг;
- Wi-Fi низ цел хотел;

Во цената не е вклучено:
- Туристичка Такса 1,20€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца до 6,99 години ГРАТИС;

Услови:
- Деца до 4,99 години ГРАТИС во присуство на две возрасни лица доколку дели легло со родител;
- Деца 5-11,99 години 50% попуст , доколку користат сопствено легло 30% попуст;
- Во апартман 3-то возрасно лица име 30% попуст;

Доплати:
- Ручек 7€ по лице на ден;
- Вечера 8€ по лице на ден;