ЛЕТО 2021 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2021 - ТУРЦИЈА
Budva - Harmonia by Dukley 4+*
Harmonia by Dukley 4+*

15% попуст за уплата до 01.07.2021 за период на престој 01.09-30.09.2021

20% попуст за уплата до 01.07.2021 за период на престој 01.10-25.10.2021

HARMONIA by Dukley 4*

Тип на Соба

26.05 - 30.06 01.09 - 30.09

01.07 - 31.08

01.10 - 25.10

 

Цена по соба на ден во € на база Ноќевање со појадок

SNGL

 

 

 

extra person

1 adl

91

113

72

 

Standard Room

 

 

 

 

2 adl

134

163

108

 

Superior Room

 

 

 

 

2 adl

158

196

131

40

Junior Suite

 

 

 

 

2 adl

172

212

142

40

Superior sv with balcony

 

 

 

 

2 adl

207

256

169

40

Comfort suite sv with balcony

 

 

 

 

2 adl

237

292

194

40

Luxe suite sv

 

 

 

 

2 adl

274

339

224

40

Family suite

 

 

 

 

2 adl

329

406

270

40

Duplex sv

 

 

 

 

2 adl

487

625

367

40

Tуристичка такса вклучена во цената!

 

Политика за откажување:

15 дена пред пристигнување 100% пенали за период на престој 26.05 - 30.06 / 01.09 - 30.09)

20 дена пред пристивнување 100% пенали за период на престој 01.07 - 31.08.

Напомена:

Децата под 18 години мора да бидат придружени од возрасен или старател над 18-годишна возраст

За резервации со дополнителни доенчиња на возраст од 0 - 3 години, исклучиво со потврда на хотел.

0-3.99 години- Baby Cot (Гратис со претходна најава)

Деца до 11,99 години се дозволени во Superior Room, Family Room, Junior Suite, Luxe доплата 40€ по дете на ден

Капацитет на соби:

"X = може да се резервира / - = НЕ може да се резервира