ЛЕТО 2022 - ГРЦИЈА
KOPAONIK - Viceroy 5*
Viceroy 5*

 

https://www.viceroyhotelsandresorts.com/serbia

 

HOTEL VICEROY 5* NOVO

Early Booking за престој од 28.Декември

20% попуст на сместување за резервации до 30.09.2021
15% попуст на сместување за резервации до 15.10.2021

10% попуст на сместување за резервации до 31.10.2021

Тип на сместување

MIN / MAX лица

Услуга

01.12 - 28.12.2021

28.12.2021 - 08.01.2022

08.01 - 25.02.2022

25.02 – 31.03.2022

 

Без балкон

Со Балкон

Без Балкон

Со Балкон

Без Балкон

Со Балкон

Со Балкон

Без Балкон

Минимум престој

6

7

6

6

NEST

Соба

2

 

-

-

-

-

-

-

-

-

KING ROOM

Соба

2

ВВ

191€

226€

401€

452€

261€

311€

241€

261€

DOUBLE QUEEN

Соба

2 / 4

ВВ

251€

286€

На барање

501€

311€

361€

301€

351€

KOPAONIK SUITE

Aпартман

2 / 4

ВВ

326€

356€

На барање

На барање

461€

511€

371€

420€

KARAMAN SUITE

Aпартман

2 / 4

ВВ

391€

426€

На барање

На барање

562€

611€

451€

471€

Цените се дадени по СОБА на ден на база Ноќевање со Појадок

Цените во табела се од информативен карактер. Поради секојдневни измени неопходно е да се провери цената пред да се направи резервација!

Во цената е вклучено:

·       Сместување на база ноќевање со појадок (ВВ)

·       Користење на фитнес центар

·       Користење на базени на отворено со топла вода

·       Користење на Детско катче

·       Wi-Fi

 

Доплати:

·       Туристичка такса 1€ по лице на ден; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца до 7 години ГРАТИС (уплата во агенција)

·       Доплата за вечера 30€ по лице на ден;

·       Доплата за 3-то лице во соба 50€ по лице на ден;

 

Услови за деца:

·       Деца 0-6,99 години на заедничко легло ГРАТИС;

·       Деца 7-14,99 години на заедничко легло со родители ГРАТИС;

·       Дополнително легло во соба 50€ по лице на ден ( дете / 3-то возрасно лице)

 

Дополнителни услуги:

·       Хотелска гараза 17€ по кола на ден

 

Напомена:

·       За користење на СПА Центар задолжително е за купување на некој од третман во самиот хотел;

·       Користење на СПА Центар без тремани со дополнителна резервација и доплата на лице место!

·       Хотелот располага со соби за лица со инвалидитет