ЛЕТО 2022 - ГРЦИЈА
PAMPOROVO - Orlovetz 5*
Orlovetz 5*

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 20.11.2021 10% ПОПУСТ

ORLOVETS 5* PAMPOROVO                            www.hotelorlovetz.com

1

01.12.2021

18.12.2021

29.12.2021

04.01.2022

22.01.2022

19.02.2022

05.03.2022

17.12.2021

28.12.2021

03.01.2022

21.01.2022

18.02.2022

04.03.2022

10.04.2022

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА- НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

STANDARD ROOM

DOUBLE ROOM

101,00 €

112,00 €

175,00 €

112,00 €

124,00 €

112,00 €

101,00 €

DOUBLE ROOM+EXTRA BED

140,00 €

155,00 €

241,00 €

158,00 €

170,00 €

155,00 €

140,00 €

SINGLE ROOM

81,00 €

87,00 €

174,00 €

87,00 €

93,00 €

87,00 €

81,00 €

DBL 1+1 CHD (7-11,99)

89,00 €

98,00 €

175,00 €

98,00 €

108,00 €

95,00 €

89,00 €

SGL 1+1 CHD (0-6,99)

82,00 €

88,00 €

175,00 €

88,00 €

94,00 €

88,00 €

82,00 €

DBL 1+2 CHD (0-6,99) (7-11,99)

90,00 €

99,00 €

176,00 €

99,00 €

109,00 €

96,00 €

90,00 €

DBL 1+2 CHD (7-11,99) (7-11,99)

115,00 €

127,00 €

219,00 €

127,00 €

140,00 €

127,00 €

115,00 €

DBL 2+1 CHD (0-6,99)

102,00 €

114,00 €

176,00 €

114,00 €

125,00 €

114,00 €

102,00 €

DBL 2+1 CHD (7-11,99)

127,00 €

141,00 €

219,00 €

141,00 €

151,00 €

141,00 €

127,00 €

Полупансион

22,00 €

22,00 €

22,00 €

22,00 €

22,00 €

22,00 €

22,00 €

Деца од 7-11.99 год.

11,00 €

11,00 €

11,00 €

11,00 €

11,00 €

11,00 €

11,00 €

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ

Под 14 дена

Под 14 дена

Под 30 дена 100%

Под 14 дена

Под 14 дена

Под 14 дена

Под 14 дена

50%

50%

50%

50%

50%

50%

No Show

100%

100%

100%

100%

100%

100%

100%

Доплата за Новогодишна Вечера 85 ЕУР за возрасни и 50 ЕУР за деца до 5 до 11.99 год.

Цената вклучува: затворен базен, фитнес, инфрацрвена сауна,арома сауна,амам,тропски тушеви,парна бања, WI-FI,

ски гардероба, трансфер до ски лифтовите