ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
ЛЕТО 2023 - ШПАНИЈА
Lefkada - Kastro Maistro 3*
Kastro Maistro 3*

KASTRO MAISTRO 3* LEFKADA                                   www.maistro.gr

www.maistro.gr

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 32% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 06.06 ДО 16.06.2023

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 12% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 17.06 ДО 01.07.2023

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

10

06.06-19.06

20.06-21.07

22.07-25.08

06.09-14.09

26.08-05.09

Deluxe Studio

30,00 €

45,00 €

59,00 €

Трето лице

17,00 €

17,00 €

17,00 €

1 дете од 3-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 3-11.99 год.

17,00 €

17,00 €

17,00 €

Studio Upper Floor

28,00 €

42,00 €

57,00 €

Трето лице

17,00 €

17,00 €

17,00 €

1 дете од 3-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 3-11.99 год.

17,00 €

17,00 €

17,00 €

Минимум престој

2

3

5

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancelled 8-14 days before check-in 50% of total amount

Cancelled 1-7 days before check-in 70% of total amount

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount