LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
BOROVEC - Rila 4*
Rila 4*
Hotel Rila 4*, Borovets http://www.rilaborovets.com/en

10 % Попуст за резервации направени до 15.10.2016 И платени 100% до 20.10.2016


Тип на сместување 27.12.2016 - 04.01.2017
HB
05.01.2017 - 14.01.2017
26.01.2017 - 18.02.2017
HB
15.01.2017 - 25.01.2017
19.02.2016 - 04.03.2017
HB
15.12.2016 - 26.12.2016
05.03.2017 - 18.03.2017
HB
19.03.2017 - 12.04.2017
HB
По лице во Standard twin room or Studio/ Resort view 88,64 € 66,48 € 56,75 € 48,10 € 37,29 €
Standard twin room for Single use / Resort view 119,99 € 90,26 € 77,29 € 65,40 € 50,27 €
По лице во Standard twin room or Studio/ Slope view 90,80 € 68,64 € 58,91 € 50,27 € 39,46 €
Standard twin room for Single use / Slope view 122,15 € 92,43 € 79,45 € 67,56 € 52,43 €
Цената вклучува
Ноќевање со појадок и вечера
Користење на базен и топла бања
Користење на WIFI во лобито на хотелот, надворешен паркинг
Цената не вклучува
Туристичка такса од 1 еур по лице на ноќ
Патничко осигурување
Попусти
Дете од 2-11.99 год сместено во Standart twin room се сместува бесплатно
Деца од 2 -11.99 год сместени во Studio плаќаат 10 еур на ноќ
Трето возрасен лице во Standart room или трето и четвро лице во Studio плаќаат 18.20 еур на но
Максимално сместување
Twin room -2 twin beds, 1 extra bed (chair bed); 2 adults + 1 child, 1 adult + 2 children or 3 adults
Studio - 2 twin beds and 1 bunk bed (on 2 levels); minimum occupancy: 2 adults + 1 child, 1 adult + 3 children or 3 adults; maximum occupancy: 4 adults and 1 infant
Доплати
Новогодишна вечера (задолжителна) 65 еур за возразно лице, 32 еур за деца од 2 -11.99 год