LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
BANSKO - St. George Ski & Spa 4*
St. George Ski & Spa 4*
Hotel St George Ski & Spa 4*, Bansko http://www.stgeorgespabansko.com/

20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ СО ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД 05.03- 30.04.2017

Тип на сместување 08.03.2017 - 30.04.2017
01.12.2016 - 20.12.2016
21.12.2016 - 27.12.2016
16.01.2017 - 26.01.2017
07.02.2017 - 07.03.2017
03.01.2017 - 15.01.2017
27.01.2017 - 06.02.2017
28.12.2016 – 02.01.2017
BB HB BB HB BB HB BB HB
По лице во Double room Economy 1st floor 17,82 € 22,14 € 22,14 € 26,46 € 28,62 € 32,94 € 49,68 € 55,08 €
по лице во Double room Standard 18,90 € 23,22 € 23,22 € 27,54 € 29,70 € 34,02 € 50,76 € 56,16 €
Studio Economy за две лица 1st floor 39,96 € 48,60 € 48,60 € 57,24 € 63,72 € 72,36 € 105,84 € 117,72 €
Studio Standard за две лица 42,12 € 50,76 € 50,76 € 59,40 € 65,88 € 74,52 € 108,00 € 119,88 €
One bedroom apartment Economy за две лица 1st floor 44,28 € 52,92 € 57,24 € 65,88 € 70,20 € 78,84 € 112,32 € 125,28 €
One bedroom apartment Standard за две лица 46,44 € 55,08 € 61,56 € 70,20 € 74,52 € 83,16 € 116,64 € 128,52 €
Two bedroom apartment economy за четири лица 1st floor 66,42 € 88,56 € 82,62 € 104,76 € 114,48 € 137,16 € 177,12 € 204,12 €
Two bedroom apartment Standard for за четири лица 70,74 € 99,36 € 88,56 € 110,16 € 120,96 € 143,64 € 187,92 € 214,92 €
Цената вклучува
Нокеќвање со појадок или ноќевање со појадок и вечера
Користење на внатрешен базен, сауна, арома сауна, парна бања, џакузи
Детски кат, WIFI достап насекаде во хотелот, трансфер до гондолата
Цената не вклучува
Туристичка такса од 1 еур по лице на ноќ
Патничко осигурување
Попусти
Деца до 5.99 год се сместуваат бесплатно
Деца од 6-12.99 год плаќаат 4.50 еур за појадок или 9 еур за полупансион
Возрасно лице на дополнително легло добива 30% попуст
Еднокреветно сместување добива 30% од цената на соба
Доплати
Новогодишна вечера (задолжителна) 40 еур за возрасен, 25 еур за деца од 5 - 12.99 год
Максимално сместување
Double room Economy - 2 pax
Double room Standard - 2 pax
Studio - 2 + 1 pax
One bedroom apartment - 2 + 2 pax
Two bedroom apartment - 4 + 2 pax