LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
PAMPOROVO - Aparthotel Nevada
Aparthotel Nevada
Apart hotel Nevada, Pamporovo http://www.nevadapamporovo.com/
Тип на сместување 16.12.2016 - 22.12.2016
07.03.2017 - 31.03.2017
BB
23.12.2016 - 28.12.2016 BB 29.12.2016 - 03.01.2017
BB
04.01.2017 - 29.01.2017 BB 30.01.2017 - 06.03.2017 BB
Studio (цена за двајца) 31,89 € 51,35 € 75,68 € 36,76 € 46,49 €
One bedroom apartment (цена за двајца) 36,76 € 61,08 € 86,49 € 41,62 € 51,35 €
Цените се изразени во евра, и вклучуваат
Ноќевање со појадок
Користење на фитнес, wifi, ски гардеробер
Цената не вклучува
Туристичка такса од 1 еур по лице на ноќ
Патничко осигурување
Попусти
Деца до 5.99 год плаќаат само појадок (2.80 еур на ден)
Деца од 6-11.99 год добиваат 70% попуст на дополн. легло
Возрасен на дополн. легло добива 30% попуст
Доплати
Новогодишна вечера 63 еур за возрасно лице, 32 еур за деца
Користење на сауна 6 еур на ден