LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
BANSKO - Regnum 5*
Regnum 5*
Apart Hotel Regnum 5*, Bansko www.regnum.bg
-18% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ПО 13.03.2017,ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД 13.03-13.04.2017
ПЛАТИ 3, ПРЕСТОЈУВАЈ 4 НОЌИ ВО ПЕРИОД ОД 06.02 ДО 16.04.2017
ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ
Тип на сместување 27.12.2016 - 02.01.2017
HB
23.12.2016 - 26.12.2016
03.01.2017 - 09.01.2017
20.01.2017 - 05.02.2017
HB
10.01.2017 - 19.01.2017
06.02.2017 - 28.02.2017
HB
01.12.2016 - 22.12.2016
01.03.2017 - 16.04.2017
HB
Executive Suite за двајца возрасни 186,84 € 153,36 € 120,96 € 98,28 €
Executive Suite Мountain view за двајца возрасни 198,72 € 165,24 € 131,76 € 111,24 €
Executive Deluxe Suite за 2 pax 209,52 € 176,04 € 142,56 € 122,04 €
Executive Deluxe Suite Мountain view за двајца возрасни 221,40 € 187,92 € 154,44 € 133,92 €
Grand Suite за четири возрасни 345,60 € 264,60 € 204,12 € 171,72 €
Grand Suite Mountain view за четири возрасни 356,40 € 274,32 € 214,92 € 182,52 €
Grand Superior Suite за четири возрасни 354,24 € 275,40 € 219,24 € 193,32 €
Grand Superior Suite Мountain за четири возрасни 363,96 € 286,20 € 231,12 € 204,12 €
King Suite за четири возрасни 658,80 € 550,80 € 550,80 € 550,80 €
Возрасен на дополнително легло 52,38 € 42,66 € 35,10 € 28,62 €
Цената вклучува
Наем на апартман за редовни легла улуга полупансион
Користење на внатрешен базен, финска сауна, парна бања, хамам, релакс зона, фитнес
Користење на две надворешни џакузи (36 степени)
Ски гардероба, интернет, детско катче со анимација
Трансфер до гондолата, надворешен паркинг
Цената не вклучува
Туристичка такса од 1 еур по лице на ноќ
Патничко осигурување
Попусти
Две деца од 0-11,99 год се сместуваат

БЕСПЛАТНО

Прво дете од 0-11,99 години до едно возрасно лице се сместува бесплатно (важи цената за еднокреветно сместување)
Второ дете од 0-11,99 години до едно возрасно лице се сместува бесплатно (важи цената за еднокреветно сместување)
Еднокреветно сместување плаќа 90% од цената на соба
Доплати
Божиќна вечера - 44 еур возрасен, 22 еур дете од 12-16 год., 11 еур за деца од 6 -11 год
Новогодишна вечера (задолжителна) Bosphor room 110 еур возрасен, 55 еур за деца од 12 - 16 год. 23 еур за деца од 6 - 11 год
Новогодишна вечера (задолжителна) glaven restoran 85 еур возрасен, 42 еур за деца од 12 - 16 год. 22 еур за деца од 6 - 11 год
Максимално сместување
Executive Suite - min 2 adults, maximum 2 adults + 2 children or 3 adults
Executive Suite with Mountain view - min 2 adults, maximum 2 adults + 2 children or 3 adults
Executive Deluxe Suite - min 2 adults, maximum 2 adults + 2 children or 3 adults
Executive Deluxe Suite, Мountain view - min 2 adults, maximum 2 adults + 2 children or 3 adults
Grand Suite - min 4 adults, maximum 4 adults + 2 children or 5 adults
Grand Suite, Mountain view - min 4 adults, maximum 4 adults + 2 children or 5 adults
Grand Superior Suite - min 4 adults, maximum 4 adults + 2 children or 5 adults
Grand Superior Suite, Мountain view - min 4 adults, maximum 4 adults + 2 children or 5 adults
King Suite - min 4 pax, max 4 pax
Дополнителни попусти:
7=6, 8=7, 9=8, 10=9, 11=9, 12=10, 13=11 и 14=12 за престој во период 01.12.-26.12. и 03.01.-16.04.
5=4 за престој во делнични денови во период 23.12-26.12 и 03.01.-09.01. и 20.01.-05.02.
4=3 за престој во период 01.12.-22.12 и 10.01.-19.01. и 06.02.-16.04.
* Дополнителните попусти НЕ се комбинираат со EB попустот!