LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
BANSKO - Casa Karina 3*
Casa Karina 3*
Apart hotel Casa Karina 3*, Bansko http://bansko-casakarina.com/

25 % Попуст за резервации направени до 15.11.2016 и платени 100% до 25.11.2016

20 % Попуст за резервации направени до 01.12.2016 и платени 100% до 15.12.2016

15 % Попуст за резервации направени до 15.12.2016 и платени 100% до 20.12.2016

Type of accommodation 01.12.2016 - 21.12.2017 22.12.2016 - 26.12.2017 27.12.2016 - 03.01.2017 04.01.2017 - 28.02.2017 01.03.2017 - 30.04.2017
По лице во Double room 25,38 € 29,70 € 52,92 € 31,86 € 27,54 €
По лице во Studio 26,46 € 30,78 € 54,00 € 32,94 € 28,62 €
По лице во One bedroom apartment 28,62 € 34,02 € 56,16 € 36,18 € 30,78 €
По лице во Two bedroom apartment 27,54 € 31,86 € 55,08 € 34,02 € 29,70 €
Цената вклучува
Ноќевање по лице услуга полупансион +
Користење на внатрешен базен, фитнес, сауна, парна бања, интернет
Цената не вклучува
Туристичка такса од 1 еур по лице на ноќ
Патничко осигурување
Максимално сместување
Double room - 2 + 2 children up to 11.99 y.o
Studio - 2 + 1 child up to 3.99 y.o
One bedroom apartment - 2 + 1 pax
Two bedroom apartment - 4 + 1 pax
Попусти
Деца до 3,99 год. се сместуваат бесплатно
Деца од 4 - 11,99 год на дополнително легло плаќаат 15,20 еур
Деца од 4 - 11,99 год на редовно легло плаќаат 19 еур
Доплати
Божиќна вечера (задолжителна) 44 еур возрасен, 22 еур дете од 6 до 11,99 год
Новогодишна вечера (задолжителна) 100 еур возрасен, 50 еур дете од 6 до 11.99 год
Внатрешен паркинг 4 еур (се плаќа на лице место)
Дополнителни попусти:
6=5, 7=6, 9=8, 11=10, 14=12 за резервации со престој во период 01.12.-26.12.2016 и 04.01.-30.04.2017
* Дополнителните попусти НЕ се комбинираат со EB попустот!