LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
BANSKO - MPM Sport 4*
MPM Sport 4*
Hotel MPM Sport 4*, Bansko http://www.mpmhotels.bg/eng/htmls/sport.html

10% попуст за резервација и уплата до 5.12.2016, за период на престој 06.01 - 17.01.2017

Тип на сместување 30.12.2016 - 05.01.2017
HB
06.01.2017 - 12.01.2017
HB
23.12.2016 - 29.12.2016
13.01.2017 - 09.03.2017
HB
01.12.2016 - 22.12.2016
10.03.2017 - 16.04.2017
HB
По лице во Double room Executive 71,28 € 65,34 € 51,30 € 34,02 €
Single room 141,48 € 130,68 € 72,90 € 55,62 €
По лице во Double room Deluxe 85,32 € 78,30 € 57,78 € 38,34 €
Rent an Apartment за четири лица 217,08 € 206,28 € 160,92 € 110,16 €
Цената вклучува
Ноќевање со појадок и вечера
КОристење на внатрешен базен, сауна, парна бања, римска бања, џакузи, ски гардеробер, WIFI
Една вечера по лице на престој во ресторан Unique (потребна е резервација при пристигање во хотелот
Цената не вклучува
Туристичка такса од 1 еур по лице на ноќ
Патничко осигурување
Попусти
Дете од 2 - 12.99 год сместено во executive room или deluxe room плаќа 16.20 еур на ноќ
Возрасно лице на дополнително легло плаќа 70%
Максмимално сместување
Single room - 1 pax
Double Executive room - 2 pax
Double Deluxe room - 2 + 1 pax
Apartment - 2 + 2 pax
Дополнителни попусти:
7=6, 8=7, 9=8, 10=9, 11=10, 12=11, 13=12 и 14=12 за пристигнување во период до 21.12.2016, во период 13.01.-19.01.2017 и од 03.03.2017 до крај на сезона
* Дополнителните попусти се комбинираат со EB попустот!