LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
BOROVEC - Iglika Palace 4*
Iglika Palace 4*
Hotel Iglika Palace 4*, Borovets http://www.hoteliglikapalace.com/en/

15 % Попуст за резервации направени до 30.09.2016 И платени 100% до 05.10.2016 /не е валидно за период 26.12.-01.01./

10 % Попуст за резервации направени до 31.10.2016 И платени 100% до 05.11.2016 /не е валидно за период 26.12.-01.01./

Тип на сместување 17.12.2016 - 25.12.2016
HB
26.12.2016 - 01.01.2017
HB
02.01.2017 - 14.01.2017
HB
15.01.2017 - 28.01.2017
HB
29.01.2017 - 18.02.2017
HB
19.02.2017 - 04.03.2017
HB
05.03.2017 - 08.04.2017
HB
По лице во Double standard room 27,57 € 44,32 € 32,97 € 27,57 € 32,97 € 27,57 € 22,50 €
Single standard room 38,38 € 85,40 € 49,19 € 38,38 € 49,19 € 38,38 € 33,50 €
По лице во Studio* (мин. 3 лица) 25,40 € 44,32 € 32,97 € 25,40 € 32,97 € 25,40 € 20,50 €
По лице во Double economy room 16,76 € 38,92 € 27,57 € 16,76 € 27,57 € 22,16 € 15,50 €
Single economy room 25,40 € 71,35 € 38,38 € 25,40 € 38,38 € 32,97 € 23,50 €
Цената вклучува
Ноќевање со појадок и вечера
КОристење на внатрешен базен, надворешен паркинг, WIFI во лобито на хотелот
Мала ужина помеѓу 16 - 17 часот во главниот ресторан
Цената не вклучува
Туристичка такса од 1 еур по лице на ноќ
Патничко осигурување
Попусти
Деца до 1.99 год се сместуваат бесплатно
Прво дете од 2 - 11.99 год на допол. легло во double standart се сместува бесплатно
Второ дете од 2 - 11.99 год на допол. легло во double standart плаќа 50%
Возрасно лице на дополнително легло 25% попуст
Доплати
Новогодишна вечера (задолжителна) 55 еур за возрасен, 28 еур за деца од 2 - 11.99 год
Максмимално сместување
Single room - 1 pax
Double room - 2 + 1 pax
Double economy room - 2 pax
Studio - 2 adults + 2 chidlren or 3 adults