LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
BANSKO - MPM Guinness 4*
MPM Guinness 4*
Hotel MPM Guinness 4*, Bansko http://www.mpmhotels.bg/eng/htmls/guiness.html

20% попуст за резервација и уплата до 10.12.2016, период на престој 11.12.2016 - 15.12.2016, 18.12-22.12.2016

Тип на сместување 30.12.2016 - 05.01.2017 HB 06.01.2017 - 12.01.2017 HB 23.12.2016 - 29.12.2016 13.01.2017 - 02.03.2017 HB 01.12.2016 - 22.12.2016 03.03.2017 - 16.04.2017 HB
По лице во Studio 61,56 € 46,44 € 35,10 € 30,78 €
Studio for Single use 122,04 € 91,80 € 51,84 € 46,98 €
По лице во One Bedroom Apartment 65,88 € 49,14 € 38,34 € 32,94 €
Наем на Two bedroom Apartmentза 4 лица 237,60 € 177,12 € 133,92 € 115,56 €
Цената вклучува
Ноќевање со појадок и вечера
Користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, трансфер до гондолата
Паркинг, интернет, ски гардероба
Цената не вклучува
Туристичка такса од 1 еур по лице на ноќ
Патничко осигурување
Попусти
Деца до 1.99 год се сместуваат бесплатно
Деца од 2 - 11.99 год на дополнително легло - 11 еур на ноќ
Возрасно лице на дополнително легло добива 30% попуст
Доплати
Новогодишна вечера (задолжителна) 75 еур за возрасно лице, 38 еур за деца до 11.99 год
Внатрешен паркинг - 8 еур на ден на кола
Максимално сместување
Studio - 2 regular beds + 1 extra bed
One bedroom Apartment - 2 regular beds+ 2 extra beds
Two bedroom Apartment - 4 regular beds + 2 extra beds
Дополнителни попусти:
7=6, 8=7, 9=8, 10=9, 11=10, 12=11, 13=12 и 14=12 за пристигнување во период до 21.12.2016, во период 13.01.-23.01.2017 и од 20.02.2017 до крај на сезона
Дополнителните попусти се комбинираат со EB попустот!!