LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
PAMPOROVO - Orphey 4*
Orphey 4*
Hotel Orpheus 4*, Pamporovo http://hotel-orpheus.com/

20% попуст за резервации до 15.10.2016 и целосно платени до 25.10.2016

15% попуст за резервации до 15.11.2016 и целосно платени до 25.11.2016

10% попуст за резервации до 01.12.2016 и целосно платени до 10.12.2016

7=6, 12=11, 14=12 за пристигања во период 07.12-22.12, 02.01.2017-19.01.2017,05.02.2017-20.04.2014

Тип на сместување 07.12.2016 - 27.12.2016
05.03.2017 - 20.04.2017
28.12.2016 - 01.01.2017 02.01.2017 - 09.01.2017 10.01.2017 - 20.01.2017
05.02.2017 - 04.03.2017
21.01.2017 - 04.02.2017
BB HB HB BB HB BB HB BB HB
По лице во Double room 22,16 € 28,65 € 60,54 € 29,73 € 36,22 € 28,65 € 35,14 € 30,81 € 37,30 €
Triple room (цена за тројца) 55,14 € 74,60 € 155,68 € 75,68 € 95,14 € 71,35 € 90,81 € 76,76 € 97,30 €
Apartment цена за 2+2 или 3 возрасни лица 62,70 € 82,16 € 171,89 € 84,33 € 103,79 € 81,08 € 100,54 € 86,49 € 105,95 €
Single room 33,51 € 40,00 € 87,57 € 45,41 € 51,89 € 43,24 € 49,73 € 46,49 € 52,97 €
Цените се изразени во евра, и вклучуваат
Ноќевање со појадок или ноќевање со појадок и вечера
Користење на базен, фитнес, џакузи, две сауни, парна бања
Ски гардеробер, детска анимација, паркинг, интернер, трансфер до ски центар Malina 2
Цената не вклучува
Туристичка такса од 1 еур по лице на ноќ
Патничко осигурување
Попусти
Деца до 4.99 год се сместуваат БЕСПЛАТНО (двокреветна соба)
Дете од 5-12.99 год во двокреветна соба се сместува БЕСПЛАТНО
Дете од 5-12.99 со тројца возрасни сместено во апартман добива попуст од 50%
Четврто возрасно лице на дополн. легло во апартман добива 15% попуст
Доплати
Новогодишна вечера (задолжителна) 64 еур за возрасен, 37 еур за дете од 5-12.99 год
Максимално сместување
Single room - 1 pax
Double room - 2 + 1 pax
Triple room - 3 pax
Apartment - 2 + 2 or 4 pax