LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
BOROVEC - Lion 4*
Lion 4*
Hotel Lion 4*, Borovets http://borovetz.hotelslion.bg/

10 % Попуст за резервации направени по 11.12.2016 за престој во период 02.01- 13.01.2017 и 21.01- 03.02.2017

Дополнителни попусти:
7=6, 8=7, 9=8, 10=9, 11=10, 12=11, 13=12 и 14=12 за пристигнувања на дата 14.01. и по 25.02.2017

Дополнителните попусти се комбинираат со EB попустот!

Тип на сместување 27.12.2016 - 01.01.2017
HB
02.01.2017 - 10.01.2017 11.02.2017 - 17.02.2017
HB
17.12.2016 - 26.12.2016 28.01.2017 - 10.02.2017
HB
01.12.2016 - 16.12.2016 11.01.2017 - 27.01.2017
18.02.2017 - 31.03.2017
HB
По лице во
double room
62,70 € 35,13 € 32,97 € 30,81 €
Single room 119,99 € 51,35 € 48,10 € 43,78 €
По лице во
Double Large room
65,94 € 40,54 € 36,21 € 32,97 €
По лице во
Family room
71,35 € 47,02 € 44,86 € 39,46 €
Apartment
(цена за 4 лица)
242,14 € 154,58 € 143,77 € 131,88 €
Возрасен на
допол. легло
43,78 € 28,65 € 25,40 € 22,16 €

МИНИМАЛЕН ПРЕСТОЈ 5 НОЌИ

Цената вклучува
Ноќевање со појадок и вечера
Користење на внатрешен базен, фитнес, џакузи, сауна
Ски гардеробер, трансфер до гондолата
Цената не вклучува
Туристичка такса од 1 еур по лице на ноќ
Патничко осигурување
Попусти
Деца до 3.99 год се сместуваат бесплатно
Деца од 4 - 11.99 год на дополнително легло плаќаат 50% од цената на дополнително легло
Деца од 4 - 11.99 год на редовно легло плаќаат 50% од цената на редовно легло
Доплати
Новогодишна вечера (задолжителна) 75 еур за возрасен, 38 еур за дете од 4-11.99 год
Максимално сместување
Single room - 1 pax
Double room - 2 pax
Double room large - 2 + 1
Family room - 2 + 2 pax
Apartment - minimum 4 adults maximum 4 + 2 or 5 adults