LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
PAMPOROVO - Orlovetz 5*
Orlovetz 5*
Hotel Orlovets 5*, Pamporovo http://www.orlovets.com

15 % Попуст за резервации направени до 30.10.2016 и платени 100% до 10.11.2016

10 % Попуст за резервации направени во период 01.11.-01.12.2016 и платени 100% до 10.12.2016

Тип на сместување 01.12.2016 - 18.12.2016
05.03.2017 – 31.03.2017
HB=FB
19.12.2016 - 25.12.2016
03.01.2017 – 22.01.2017
06.02.2017-04.03.2017
HB
26.12.2015 – 02.01.2017
HB
23.01.2017 – 05.02.2017
HB
По лице во Double room 31,89 € 38,38 € 62,70 € 42,70 €
Single Room 48,11 € 54,60 € 62,70 € 59,46 €
Цените Се изразени во евра и вклучуваат
Ноќевање со појадок и вечера
Користење на парна бања, сауна, фитнес, базен
Трансфер до гондолата
Цените не вклучуваат
Туристичка такса од 1 еур по лице на ноќ
Патничко осигурување
Попусти
Дете до 4.99 год се сместува бесплаатно
Дете од 5-11.99 год добива попуст од 50%
Возрасно лице на дополн. легло добива попуст од 25%
Доплати
Новогодишна вечера (задолжителна) 54 еур за возрасно лице, 32 еур за деца од 2-11.99
Максимално сместување
Single room - 1 pax
Double room 2 + 1 pax