ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2020 - ЕГИПЕТ
Апартманско сместување - Vila Exclusive, Suto More
Vila Exclusive, Suto More

 

Туристичката населба Сутоморе се наоѓа помеѓу Бар и Чањ во еден од најубавите делови од Јадранското крајбрежје. Со својата долга песочна плажа, прекрасното сино море, како и многубројните ресторани, кафе баровите, дискотеките, забавните пaркови за деца и другите објекти за забава е омилена туристичка дестинација и нуди можност за незаборавен одмор.

Сместувањето е во центарот на градот на само 250м од плажа  и ги нуди следниве капацитети:

ВИЛА   ЕКСКЛУЗИВ  располага со двокреветни и со трокреветни соби опремени со клима (вклучена во цената), ТВ, тоалет, фрижидер и тераса. На секој кат во вилата има заедничка кујна опремена со основен прибор. (колона 5 од табелата)

20 % попуст за целосна уплата до 01.02.2019

 

смена

 

ВилаЕксклузив

Период

 

5

1

14.06-23.06

270

2

23.06-02.07

270

3

02.07-11.07

270

4

11.07-20.07

280

5

20.07-29.07

280

6

29.07-07.08

280

7

07.08-16.08

280

8

16.08-25.08

260

9

25.08-03.09

250

10

03.09-12.09

220

 

   * Цените се изразени во евра и се однесуваат  на  ПАКЕТ АРАНЖМАН ПО ЛИЦЕ (9 полни пансиони со вклучен превоз).

- Прво дете   до 13.99 год. ПОПУСТ   од 50 % од цената на аранжманот.

- Второ  дете до 13.99 год. - ГРАТИС (доплата за превоз 40 евра/не користи кревет).

Попустот важи за сместување со две возрасни лица (во трокреветна соба)

- Дете до  5 год. кое не користи кревет - ГРАТИС (доплата за превоз 20 евра ).

* Намалување за патување со сопствен превоз - 20 евра.

* Сите попусти за деца важат при сместување со две возрасни лица.

* Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа на самото место.