LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
PAMPOROVO - Finlandia 4*
Finlandia 4*
Hotel Finlandia 4*, Pamporovo http://www.hotelfinlandia.com/

10% попуст за резервации до 15.11 / платени до 20.11.2016 (не важи за новогодишен период

7=8 за резервации со престој во период 01.12-27.12, 15.01-27.01, 12.02-09.04.2017

Тип на сместување 28.12.2016 – 03.01.2017
HB
04.01.2017 – 14.01.2017
28.01.2017 – 11.02.2017
HB
01.12.2016 – 27.12.2016
15.01.2017 – 27.01.2017
12.02.2017 – 09.04.2017
HB
По лице во Double room 42,16 € 26,49 € 22,16 €
По лице во Double room Lux 47,57 € 31,89 € 27,57 €
Single room 83,24 € 39,46 € 32,97 €
Цената е изразена во евра на ноќ и вклучува
Ноќевање со појадок и вечера
Користење на базен, фитнес, трансфер до гондолата, паркинг, WIFI
Цената не вклучува
Туристичка такса од 1 еур по лице на ноќ
Административна такса од 1 еур по лице на ноќ
Патничко осигурување
Попусти
Деца до 2.99 се сместуваат бесплатно
Деца од 3-11.99 год на дополнително легло добива 70% попуст
Деца од 3-11.год на со полн.легло (28.12-03.01) добива 50% попуст
Возрасно лице на дополнилтено легло добива 30% попуст
Доплати
Новогодишна вечера (задолжителна) 52 еур за возрасно лице, 26 еур за деца од 3-11.99 год
Максимално сместување
Single room - 1 pax
Double room - 2 + 2 pax
Double room Lux - 2 + 1 pax