LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
BOROVEC - Festa Winter Palace 5*
Festa Winter Palace 5*
Hotel Festa Winter Palace 5*, Borovets http://www.festahotels.com/page_hotel_festa_botovets_en_18.html

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% попуст за резервации и уплати до 30.09.2016

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% попуст за резервации и уплати до 31.10.2016

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервации и уплати до 30.11.2016

Type of accommodation 01.12.2016 - 22.12.2016
BB
23.12.2016 - 29.12.2016
07.01.2017 - 20.01.2017
BB
30.12.2016 - 01.01.2017
BB
21.01.2017 - 27.01.2017
18.02.2017 - 05.03.2017
BB
02.01.2017 - 06.01.2017 28.01.2017 - 17.02.2017
BB
06.03.2017 - 15.04.2017
BB
По лице во Double room 34,05 € 45,94 € 90,80 € 36,21 € 52,43 € 34,05 €
По лице во Junior Suite 38,38 € 50,27 € 99,45 € 40,54 € 57,83 € 38,38 €
По лице во Standard Suite 42,70 € 57,83 € 117,83 € 44,86 € 65,40 € 42,70 €
Double room for single use 50,81 € 68,64 € 136,21 € 54,05 € 78,37 € 50,81 €
Цената вклучува
Ноќевање со појадок
Користење на внатрешен базен, фитнес, термо зона (парна бања, сауна, релакс зона, шок тушеви
Цената не вклучува
Туристичка такса од 1 еур по лице на ноќ
Патничко осигурување
Попусти
Дева до 2.99 год. се сместуваат бесплатно
Прво дете од 3-12.99 на допол. легло - бесплатно
Второ дете од 3 - 12.99 год добива 70% попуст
Возрасно лице на дополнително легло добива 30% попуст
Доплати
Новогодишна вечера (задолжителна) 110 еур за возрасен, 55 еур за деца од 3-12.99 год
Максимално сместување
Double room - 2 + 1 pax or 3+0
Single room - 1 pax
Junior Suite - 2 + 2 pax or 3 + 1 pax
Standard Suite - 2 + 2 pax or 3 + 1 pax