LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
BANSKO - St. Ivan Rilski 4*
St. Ivan Rilski 4*
Hotel St. Ivan Rilski Hotel, SPA and Apartments 4*, Bansko http://www.saintivanrilski.com/en/

20 % Попуст за резервации направени до 30.09.2016 и платени 100% до 10.10.2016

15 % Попуст за резервации направени до 18.11.2016 и платени 100% до 23.11.2016

Попустите не се валидни за период 28.12.-13.01.2017

Дополнителните попусти се комбинираат со EB попустот!
Тип на сместување 28.12.2016 - 02.01.2017 03.01.2017 - 13.01.2017
28.01.2017 - 17.02.2017
01.12.2016 - 27.12.2016
14.01.2017 - 27.01.2017
18.02.2017 - 31.03.2017
BB HB BB HB BB HB
Single room 84,32 € 92,97 € 55,67 € 64,32 € 48,10 € 56,75 €
По лице во Double room 61,62 € 70,27 € 35,13 € 43,78 € 29,73 € 38,38 €
Studio in anex building (наем за двајца) 123,23 € 140,53 € 70,27 € 87,56 € 57,29 € 74,59 €
Family Apartment anex builidng (наем за двајца) 136,21 € 153,50 € 82,16 € 99,45 € 70,27 € 87,56 €
Лице на дополнително легло Double room 20,00 € 28,65 € 20,00 € 28,65 € 20,00 € 28,65 €
дете од 6-11,99 год на редовно легло Double room 41,62 € 45,94 € 26,48 € 30,81 € 23,24 € 27,57 €
Возрасен на дополнително легло Studio/Family apartment 15,67 € 24,32 € 15,67 € 24,32 € 15,67 € 24,32 €
Цената вклучува
Нокевање со појадок или ноќевање со појадок и вечера (према табелите)
КОристење на сауна, парна бања, фитнес, базен, ледена соба
Трансфер до гондолата,
Цената не вклучува
Туристичка такса од 1 еур по лице на ноќ
Патничко осигурување
Попусти
Деца до 5,99 год со двајца возрасни се сместуваат беспланто
Дете од 6-11.99 год со двајца возрасни плаќа 2.30 еер за појадок или 6.5 еур за полуапнсион
Доплати
Новогодишна вечера (задолжителна) 75 еур за возрасно лице, 40 еур за деца од 6-11.99 год
Максимално сместување
Single room - 1 pax
Double room - 2 + 1 pax
Studio - 2 + 1 pax
Family Apartment - 2 + 2 pax
Дополнителни попусти:
7=6, 8=7, 9=8, 10=9, 11=10, 12=11, 13=12 и 14=12 за престој во период 01.12.-27.12.2016 incl и 14.01.-31.03.2017